AUTOMATY  SAMOOBSŁUGOWE
NOWOCZESNE  AUTOMATY VENDINGOWE DLA TWOJEJ FIRMY
AGNEX
Szanowni Państwo,

Firma Agnex jest operatorem vendingowym specjalizującym się w sprzedaży produktów spożywczych z automatów samoobsługowych BLACK LINE z wbudowanymi ekranami LCD 22", 24" i 42", które stanowią potencjalny nożnik informacyjny lub reklamowy. Korzystanie z naszych usług oznacza wprowadzenie technologii, która pozwala oszczędzić czas i energię oraz nie łączy się z żadnymi dodatkowymi kosztami .
Wszystkie produkty serwowane w naszych automatach posiadają certyfikaty dające gwarancję najwyższej jakości. Oferujemy Państwu urządzenia vendingowe serii Black Line, które znakomicie rozwiązują problem dostępu do napoi przez 24 godziny na dobę zarówno w budynkach użyteczności publicznej, biurach, instytucjach, szkołach, uczelniach jak i zakładach pracy czy szpitalach lub przychodniach lekarskich.Jeżli pragną Państwo podnieść jakość usług w swojej placówce, firmie bądź instytucji publicznej nie ponosząc przy tym żadnych kosztów zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją wspłpracy .
Firmom, urzędom, instytucjom, administratorom obiektów handlowych którzy zechcą z nami wspłpracować gwarantujemy najwyższe standardy obsługi, elastyczność i otwartość na propozycję i sugestie, oraz dogodne formy rozliczeń.SPENGLER DLH 629
SPENGLER DLS 836
SPENGLER DLC 926